• Home
  • Partner
  • KAPE - Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

KAPE - Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Logo KAPE

Kierownik projektu:

Maria Dobrowolska

Website

http://www.kape.gov.pl

Adres

ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa

KAPE to krajowy lider w obszarze efektywnego zarządzania energią. Nasza działalność opiera się na czterech głównych filarach:

· prowadzimy kompleksowe i niezależne doradztwo oraz wykonujemy audyty w przemyśle,

· projektujemy nowoczesne budynki i przeprowadzamy audyty w budownictwie,

· oferujemy szeroki zakres usług dla jednostek samorządu terytorialnego związanych z wprowadzaniem gospodarki niskoemisyjnej,

· prowadzimy międzynarodowe i krajowe projekty edukacyjne, które są wyrazem naszej odpowiedzialności społecznej w biznesie.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się wielkim zaufaniem naszych Klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie oparte na ponad 20-letniej działalności w branży efektywności energetycznej uwzględniającej również odnawialne źródła energii. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, budujemy trwałe relacje i stawiamy na wieloletnią i owocną współpracę.

Naszą misją jest upowszechnianie i wdrażanie najlepszych światowych standardów oraz praktyk w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, w oparciu o które wypracowujemy optymalne energooszczędne rozwiązania dla naszych klientów.

Naszym celem strategicznym jest wspieranie wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki dzięki poprawie efektywności energetycznej przy poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.